Абонентський відділ
17 Сер
Напрацювання

опубліковано

Абонентський відділ

Неодноразово доводилось стикатися із задачею замовників про організацію роботи з абонентами(різні провайдери, телекомунікаційні п-ва тощо). Нарешті із приходом можливості розширення конфігурації можна виконувати такі задачі без втручання в конфігуратор. Отже, ми сформували невеличке розширення - "абонентський відділ".

Розширення винесене в окрему підсистему та включає в себе такі обєкти:

  1. Документ - "Реєстрація послуг абонента". Даним документом фіксуються послуги, які ми регулярно надаємо абонентові. На всі абонентські послуги можемо вказати кілька типів цін, для різних груп клієнтів.Вказуємо основний договір контрагента. В договорі вказуємо тип цін, по якому ми надаємо послуги. При проведенні даного документу дані зберігаються в наступний обєкт -
  2. Періодичний регістр відомостей - "Послуги контрагентів" 
  3. Обробка - "Формування рахунків та актів". Дозволить вам спростити процес регулярного оформлення розрахункових документів за надані послуги. Обробка вибирає з вищевказаного регістру інформацію про контрагентів та послуги, які ви їм надаєте в межах підписаного договору. 
  4. Обробка - "Відправка рахунків та актів по електронній почті". Дозволяє виконати групове відправлення первинних документів вашим контрагенам з супровідним текстом. 
  5. Обробка - "Групове вивантаження рахунків та актів в формат XML(для Медка). Обробка допоможе вам вивантажити первинні документи в файли, для того, щоб потім підписати їх електронними підписами та відправити вашим контрагентам. Зручно для тих компаній, в кого медок знаходиться на окремому від 1С Підприємство ПК, або ж дозволить зекономити кошти тим, в кого є багато юр\фіз осіб) 

Всі три обробки є можливість придбати окремо, для майже будь-якої конфігурації.

Отож, така невеличка підсистема допоможе організувати регулярну роботу з абонентами на базі вашої облікової системи БАС Бухгалтерія (Проф, Корп, Базова) або ж Бухгалтерія для України, редакція 2 (Проф, Корп, Базова).

Звертайтесь, з радісттю покажемо, роскажемо, зможемо допрацювати під ваші вимоги.

Ціна на момент публікації:

1650грн.