Друк договорів з 1С:Підприємство в WORD
12 Кві
Напрацювання

опубліковано

Друк договорів з 1С:Підприємство в WORD

Нещодавно нами була розроблена обробка-звіт, яка дозволить вам друкувати договора прямо з програм 1С:Підприємство!

Обробка заповнить шаблон договору, який ви маєте у форматі Microsoft Word (.doc) даними з програми 1С:Підприємство і його можна буде одразу надрукувати. 

Друк викликається з документів реалізація товарів та послуг або рахунок на оплату покупцю. У вас зявиться в меню друк додатковий пункту - "Друк договору". Зробили також додаткову форму, в яку виводиться вся інформація, що буде потрапляти до шаблону. Якщо якісь дані не заповненні - можна їх одразу тут заповнити або ж повернутись до відповідного довідника програми і заповнити їх там.

До обробки можна підключити будь-яку кількість ваших шаблонів договорів. Обираємо шаблон і натискаємо "відкрити Word". При цьому відбудеться заповнення вашого шаблону необхідними даними у вказаних попередньо місцях договору і запуститься програма Microsoft Word з самим договором, де його вже можна або зберегти або роздрукувати.

Дана обробка переписана під програму "Бухгалтерія для України, редакція 2". Є також варіант  для програми "Управління торговим підприємством для України". Зможемо переписати-адаптувати під вашу програму та під ваші шаблони договорів.

Звертайтесь, все покажемо і розкажемо! 

Працює поки лише при наявності на ПК програми Microsoft Word. Не потребує втручання в конфігуратор. Для зручності використовуємо додаткові реквізити деяких довідників.

Ціна на момент публікації:

1200 грн.