Перехід на конфігурацію Бухгалтерія для України 2.0
23 Лют
Статті

опубліковано

Перехід на конфігурацію Бухгалтерія для України 2.0

Як раніше було повідомлено, підтримка редакції 1.2 конфігурації "Бухгалтерія для України" планується до закінчення здачі річної звітності за 2017 рік (орієнтовно до кінця квітня 2018 року). Відповідно рекомендується здійснити перехід на нову редакцію 2.0 .

Редакція 2.0 надається усім зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації "Бухгалтерія для України", які мають діючий договір на інформаційно-технологічний супровід (ІТС).

Перехід на редакцію 2.0 здійснюється оновленням версії не нижче ніж 1.2.37, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються. Користувачам, у яких встановлена більш рання версія конфігурації, необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до версії 1.2.37.

Використання нової редакції є безкоштовним(для тих, хто має попередню редакцію). Додатково можуть оплачуватись лише послуги з проведення процесу оновлення на нову редакцію та перенесення доопрацювань, які були для вас дописані.

Що нового?

Нова редакція має зміни як у частині функціоналу так і в зовнішньому вигляді.

Особливістю редакції Бухгалтерія для України 2.0 є так званий інтерфейс «Таксі», який дає змогу спростити і пришвидшити роботу з програмою.

Відмінності від старого інтерфейсу:

  • великий шрифт
  • збільшений робочий простір, який можливо власноруч налаштовувати
  • нова система зручної навігації з використанням панелей: “Інструменти”, “Вибране”, “Історія” та ін .
  • сучасний дизайн
  • зручність роботи на моніторах з низькою роздільною здатністю
  • можливість пошуку по ключових словах документів\довідників по всій базі

Відключення функціональних опцій.

Ми маємо можливість “приховати” з інтерфейсу програми документи (закладки і реквізитіи документів), звіти, довідники, пов’язані з опцією. Вимкнення функціональної опції не призведе до видалення об’єктів програми: тобто, якщо ми згодом знову включимо функціональну опцію, то звіти, документи і довідники  стануть доступними.

Ще одним нововведенням є модуль “Версіонування об’єктів”. Модуль призначений для аудиту змін об’єктів (коли, хто і що змінив). Налаштування версіонування можливе відразу для групи виділених об’єктів в списку.

Можна налаштувати термін зберігання версій об’єктів: за останній тиждень, місяць, три місяці, шість місяців, рік і безтерміново.

В панелі навігації об’єктів, для яких встановлено Версіонування, по посиланню ” Історія змін ” відкривається список збережених версій об’єкта, з якого можна подивитися версію або повернутися до збереженої версії.

Якщо всі ці слова та терміни викликають у вас непорозуміння - запрошуємо звернутись до наших фахівців, які допоможуть вам здійснити перехід на нову редакцію.