Помилка "1С:Підприємство" - порушення цілісності бази
30 Січ
Статті

опубліковано

Помилка "1С:Підприємство" - порушення цілісності бази

У деяких користувачів програми "1С:Підприємство" почало з'являтись повідомлення з текстом "обнаружено нарушение целостности системы"

Якщо раніше це однозначно свідчило про реальну проблему з цілісністтю бази даних, яку можна було спробувати виправити методами тестування та відовлення, то зараз, після нового року це може говорити про те, що у вас встанволена не ліцензійна версія програми.

Продовжуючи бородьту з піратством в грудні 2017року компанія "1С:Підприємство" випустила дві версії платформи(8.3.10.2699 та 8.3.11.2899 ),  починаючи з яких інтегрували механізми для перевірки легальності встановленого програмного забезпечення "1С:Підприємство".

У випадку виявлення фактів не легального використання програми "1С:Підприємство"отримаєте на екрані вікно з повідомленням. Варіантів реакції на нього два: завершити роботу "1С:Підприємство" або перезапустити програму і знову отримати повідомлення.

 

Яким же чином можна відновити роботу отримавши таке повідомлення? :

1. Одне з тимчасових рішень - поставити меншу версію платформи, але надалі й цей шлях швидше всього буде закрито, випуском нових оновлень, які будуть потребувати нових версій платформ.

2. Придбати легальну версію програми "1С:Підприємство". Це позбавить вас зайвих проблем з органами по захисту авторських прав та забезпечить стабільну роботу програми і дозволить уникнути простоїв при вирішенні питань легальності.