Міфи про хостинг бухгалтерії у хмарах та як вони заважають розвитку бізнесу
28 Лис
Статті

опубліковано

Міфи про хостинг бухгалтерії у хмарах та як вони заважають розвитку бізнесу

Ефективність і безпека роботи з бухгалтерією є критично важливими для розвитку компаній. Проте міфи про хмарний хостинг іноді стають перепоною для впровадження таких рішень: компанії побоюються, що хмари не забезпечують належного рівня захисту або підходять лише для невеликих підприємств. Час розвіювати стереотипи!

Наш партнер, провайдер хмарних рішень Tucha, розібрав основні міфи, для того щоб показати реальні переваги винесення бухгалтерії на віртуальні сервери (VPS).

Міф 1: Розміщувати бухгалтерські програми та дані у хмарах — небезпечно

Часто підприємці побоюються, що хмари не здатні забезпечити належного рівня захисту даних. Найпоширеніші страхи — це можливість втрати або викрадення комерційної інформації.

Заради справедливості варто сказати, що у світі й досі немає замків, які неможливо відкрити, але їх можна зробити максимально захищеними.

А що насправді?

Безпека даних — пріоритет для хмарних провайдерів, адже від цього залежить довіра клієнтів. Сучасні хмарні рішення часто перевищують можливості локальних серверів, зокрема завдяки:

  • розміщенню даних в дата-центрах, які відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище;
  • додатковим інструментам захисту даних: регулярним повним знімкам кожного диска сервера (snapshots), можливості надійного зберігання резервних копій, шифрування каналів зв’язку тощо;
  • постійному моніторингу системи для виявлення потенційних загроз.

Однак винесення бухгалтерії у хмари — це лише частина стратегії посилення захисту інформації. Не менш важливо користувачам власноруч дотримуватися основних правил кібербезпеки, таких як контроль наданих доступів до програм і даних, використання унікальних паролів, регулярне оновлення програмного забезпечення та інших простих заходів.

Як це працює на практиці?

Дані клієнтів Tucha розміщуються в дата-центрах з рівнем захищеності Tier 3 і вище, що забезпечує працездатність систем навіть під час проведення робіт всередині дата-центрів. Передбачені у більшості сервісів snapshots допоможуть відновити дані в разі форс-мажорів. Крім того, технічні фахівці провайдера постійно проводять моніторинг стану системи та пропонують низку додаткових інструментів захисту даних на вибір клієнтів.

Довіряйте дані надійному провайдеру та самостійно дотримуйтеся правил безпечної роботи.

Міф 2: Переносити бухгалтерію у хмари — складно та ризиковано

Перш ніж перейти у хмари, компанії іноді сумніваються, чи не стане це надто трудомістким і складним процесом, який може призвести до втрати даних або тривалих простоювань.

А як насправді?

Відповідальні провайдери, які мають великий досвід в організації хостингу у хмарах, сприяють безпечній міграції та подальшій зручній роботі на сервері. А саме, допомагають розробити індивідуальний план переходу у хмари, перенести програми і дані, розгорнути робочі місця та налаштувати інфраструктуру до роботи.

Більшість провайдерів також надають навчальні матеріали та інструкції, щоб зробити процес переходу якомога простішим та зрозумілим.

Як це працює на практиці?

Фахівці Tucha мають понад 10 років досвіду у впровадженні хмарних рішень, зокрема для хостингу бухгалтерії. Команда допомагає з перенесенням програм, даних і налаштуванням систем. Технічна підтримка працює цілодобово, а клієнти можуть вибрати один з чотирьох видів підтримки на період співпраці. Все це робить перехід у хмари простим і безпечним.

Перехід у хмари — це легко завдяки підтримці з боку грамотного провайдера.

Міф 3: Хмари — не для всіх бізнесів

«Хмарні рішення підходять лише для малого бізнесу з невеликою кількістю даних». «У хмарах неможливо працювати з великими обсягами інформації». «Хмари підходять не для всіх».

Якщо принаймні один з цих стереотипів вам знайомий, час позбавлятися їх!

А як насправді?

Хмари — універсальний інструмент, який підходить для бізнесу будь-якого розміру та галузі. Окрім розміщення бухгалтерських програм і даних, у хмари також можна винести CRM-систему, вебсайт, корпоративну пошту, архіви та файли, а також зберігати резервні копії. Це дозволяє кожному бізнесу максимально предметно залучати хмари для вирішення своїх задач.

Як це працює на практиці?

Хмарні рішення адаптуються під задачі будь-якого бізнесу. Наприклад, можна організувати віддалену роботу для малого бізнесу, перенести бухгалтерію для фінансистів, бухгалтерів, фахівців кадрового обліку та керівників або забезпечити роботу великих корпорацій з усіма програмами і даними. Хмари підходять не лише малому бізнесу — великі компанії, як-от Netflix і Uber, активно використовують їх для зберігання та аналізу терабайтів даних.

Ефективно залучати хмарні технології може бізнес різних масштабів і напрямів діяльності.

Зробіть перший крок назустріч хмарним технологіям

Безкоштовний аудит хмарної ефективності від Tucha допоможе оцінити ваші поточні рішення для хостингу бухгалтерії, отримати персоналізовані рекомендації щодо посилення захисту даних і поради для вибору хмарного сервісу. Пройдіть аудит, щоб оптимізувати роботу з бухгалтерією та переконатися, що міфи про хмари залишилися в далекому минулому!

Пройти аудит хмарної ефективності

Висновок

Хостинг бухгалтерії у хмарах є безпечним, гнучким та економічно вигідним рішенням для бізнесу будь-якого масштабу. Не дозволяйте міфам стримувати ваш розвиток — звертайтеся до фахівців Tucha, щоб дізнатися більше про сучасні хмарні технології та зробити крок у майбутнє!