Експорт первинних документів в XML з 1С:Підприємство
21 Сер
Напрацювання

опубліковано

Експорт первинних документів в XML з 1С:Підприємство

Як відомо типові конфігурації 1С:Підприємство не передбачають можливості вивантаження первинних документів(рахунки на оплату, акти виконаних робіт, видаткові накладні тощо) в формат XML. Але в час переходу на електронний обмін документами потреба в цьому зростає. От і отримали запит настворення такої вигрузки.

Отже, кейс був такий:

на сервері є 1С:Підприємство. В якості програми для обміну документами був обраний медок. Але в цілях безпеки адміністратори заборонили встановлювати його на один сервер з 1С:Підприємство. Таким чином використання медковоїстиковки стало не можливим, а документи потрібно перекидати з 1С:Підприємство в медок. Тому була написана зовнішня обробка для кожного типу документів, яка дає змогу вивантажити конкретний документ в формат XML з подальшим його імпортом в медок.

Обробки написані під Бухгалтерію для України, редакція 2.0(всіх версій - Базова і ПРОФ), також підійдуть для БАС Бухгалтерії (всіх версій - БАЗОВА, ПРОФ, КОРП). Без проблем зможемо переписати під інші конфігурації(УТП, УПП, УТ, УНФ тощо).

Також можлива доробка інших документів 1С:Підприємство для експорту в XML .

До того ж маємо досвід створення власних шаблонів первинних документів для медка, щоб вони були максимально схожі на друковані форми ваших документів в 1С:Підприємство.

Звертайтесь, все покажемо і роскажемо.

Ціна на момент публікації:

500грн.\шт.